EGE LABORSİS DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. ‘e ait Egelaborsis.com, internet sitesindeki formlar aracılığıyla (isminiz, e-posta adresiniz, telefon numaranız v.b.) kişisel verileri isteyebilir. Bu kişisel bilgiler, Ege Laborsis ’in hizmetleri hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtlamak ve bilgi almak için kullanılır. Bu bilgiler ayrıca sizlere elektronik posta ve kampanya katalogları, basılı yayınlar ve yazışmalar için kullanılabilir.

Egelaborsis.com ‘daki iletişim formunu doldurduğunuzda, iletişime geçmek üzere bilgilerinizi paylaştığınızı doğrulamış olursunuz.

Gizlilik politikamız gereği kişisel bilgileriniz amacı dışında kullanılmamaktadır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda ve yasal haklarımızı korumak amacıyla resmi makamlara açıklanabilecektir. İşbu kişisel bilgiler Ege Laborsis tarafından üçüncü kişilere kiralanmaz, satılmaz ve faaliyet dışı hiçbir şekilde kullandırılmaz.

İşbu sözleşmeyle Ege Laborsis ‘e kendisiyle iletişime geçme hakkı tanımış olan site kullanıcısı, dilediği zaman Ege Laborsis ’e yazılı bildirimde bulunmak kaydıyla bu izni sonlandırma hakkına sahiptir.

Ege Laborsis “Egelaborsis.com Gizlilik Politikası”nda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu ilkelerinin maddelerinde bir değişiklik yapılması durumunda, söz konusu düzenleme burada görünecektir. Gizlilik ilkesinde yapılan herhangi bir değişiklikten sonra bu siteyi kullanmanız söz konusu değişikliği kabul ettiğiniz anlamına geleceği için, bu sayfayı düzenli aralıklarla kontrol etmenizi öneririz.